+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

фігура

Процедури для корекції фігури

В студії краси Yellow ти можеш не тільки побати про обличчя, а й про тіло. Косметолог допоможе підібрати тобі комплекс процедур, направлених на боротьбу з розтяжками, целюлітом, зайвими сантиметрами. В студії краси Yellow представлені такі процедури для корекції фігури: вакуумно-роликовий масаж Starvac, пілінги, ін'єкційні методики для боротьби з локальними жировими відкладеннями, обгортання та пресотерапія для виведення зайвої рідини та зменшення об'ємів тіла.

до

після

Процедури для корекції фігури:

Starvac

Вакуумно-роликовий масаж

500грн.

Обгортання T-Shock 31

На все тіло

1000грн.

Частково

800грн.

Пресотерапія

Пресотерапія

300грн.

ЯКІ Є ВИДИ
ПРОЦЕДУР ДЛЯ КОРЕКЦІЇ
ФІГУРИ?

Starvac

ефективна методика вакуумно-роликового масажу шкірних покривів, яка спрямована на боротьбу з «зайвими» сантиметрами в «проблемних» зонах і корекцію ознак целюліту.

Показання для проведення масажу:
- моделювання контурів тіла
- корекція локальних жирових відкладень
- целюліт (1, 2, 3 ступеня)
- посттравматичні набряки
- в'ялі шкірні покриви
- м'язеві спазми
- недавно зроблена ліпосакція (для закріплення отриманого результату)

Пресотерапія Pulstar PSX

це масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус. Один сеанс процедури за ефективністю замінює 3 сеанси класичного масажу

Процедура показана:
- при проблемах з зайвою вагою
- тим, хто відчуває втому в ногах та набряки
- при варикозному розширенні вен
- знімає крепатуру після тренувань у спортзалі

Бандажне обгортання T-Shock 31

обгортання направлене на зменшення об’ємів тіла, боротьбу з целюлітом, усунення набряклості і покращення загального стану шкіри. Подвійний ефект від процедури, якщо поєднати її з пресотерапією або Starvac

Антицелюлітні обгортання Gerard’s

в студії краси Yellow також представлені обгортання італійської компанії Gerard’s, спрямовані на боротьбу з целюлітом, на покращення якості шкіри та самопочуття

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Спеціаліст проводить консультацію та згідно показань пропонує та підбирає ті види процедур, які будуть найефективніші саме для тебе

ЯК ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРИ

Процедура Starvac вакуумно-роликовий масаж проходить на спеціальному французькому вакуумно-роликовому апараті. Спочатку спеціаліст проробляє усі точки та запускає лімфу, потім за допомогою спеціальних чаш проробляє проблемні зони, наступний етап – це роликовий масаж усього тіла з використанням антицелюлітного крему, останній етап – завершення масажу за допомогою спеціальної вакуумної насадки. Масаж триває 45 хвилин Процедуру пресотерапії проводять у кабінеті косметолога. Ти одягаєшся у одноразовий одяг, лягаєш на кушетку, спеціаліст одягає на ноги та живіт або руки спеціальні штани від апарату пресотерапії та підключає апарат. Масаж триває від 30 хвилин до 50 хвилин залежно від показань.

Обгортання T-Shock 31 - ефекту від процедури вдається досягти завдяки впливу комплексу з 31 лікарської рослини (звідси і назва процедури). Унікальна рецептура розроблена в лабораторіях італійської компанії Centro Messegue і втілена в гелі та солі Т shock 31 та використання на тілі спеціальних бандажних бинтів. Потім ти лягаєш на кушетку і тебе загортають у зігріваючу плівку та накривають покривалом. Процедура триває трішки більше години.

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Ти побачиш результат вже після першої процедури!

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Чи дійсно дієві процедури для корекції фігури?

Усі процедури для корекції фігури, заняття в спортзалі працюють тільки в комплексі з правильним харчуванням та способом життя. Якщо харчуватись неправильно, то звісно ефект від процедур буде не такий помітний та досягатиметься довше.