+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

МЕЗОТЕРАПІЯ

Ін’єкційна косметологія

Процедури біоревіталізації направлені на зволоження шкіри та відновлення молодості обличчя. Процедури мезотерапії направлені на: видалення жиру на тілі, позбавлення від целюліту, вирівнювання зморшок, підтяжки шкіри, покращення контурів тіла, висвітлення пігментів на шкірі, лікування облисіння, профілактика випадіння волосся

до

після

Ботулотоксини:

Диспорт

1 зона (міжбрів’я/лоб/очі)

2500грн.

Ботокс

1 зона (міжбрів‘я/лоб/очі)

2000грн.

Ксеомин

3 зони (міжбрів’я+лоб+очі)

6000грн.

Лікування гіпергідрозу

(пахви/долоні/стопи/)

9000 / 10500грн.

Жінки/Чоловіки

Мезотерапія:

Лице

Rrs HA Eye

1.5 ml

1500грн.

Upgrade

1 ml

1000грн.

Upgrade

2 ml

2000грн.

Upgrade

2.5 ml

2500грн.

Filter Vit OX

5 ml

2700грн.

Волосиста частина голови

Meso-Genesis

5 ml

3000грн.

Derma Heal HL

5 ml

3000грн.

Laennec INJ

2 ml

1500грн.

Тіло

Derma Heal LL

5 ml

2500грн.

Біоревіталізація:

Лице

Belotero Hydro

1 ml

3900грн.

Juvederm Hydrate

1 ml

3800грн.

Біорепарація

Meso-Xanthin

F199 (detox) 1.5 ml

3800грн.

Meso-Wharton

P199 (anti-age) 1.5 ml

4000грн.

Контурна пластика- бланшинг:

Belotero SOFT

1 ml

6700грн.

Belotero Balance

1 ml

7150грн.

ЯКІ Є ВИДИ
ІН'ЄКЦІЙ?

Біоревіталізація

обличчя являє собою процедуру-живлення, завдяки якій шкіра отримує потужні компоненти, які активізують природні омолоджуючі процеси. За допомогою ін'єкцій під шкіру вводиться гіалуронова кислота, яка необхідна шкірі для підтримки нормального рівня вологи, процесів активного відновлення клітин а, відповідно, омолодження і збереження пружності і гладкості шкіри.

Мезотерапія

Вирішує цілий ряд проблем зі шкірою. Це відбувається завдяки тому, що необхідні речовини вводяться безпосередньо в проблемну зону. І активні речовини можуть працювати зсередини, вирішуючи проблему, а не просто маскуючи її зовнішні ознаки.

Біорепарація

Ін'єкційна процедура, під час якої використовуються певні препарати, що містять не тільки гіалуронову кислоту, але і вітаміни, амінокислоти. За допомогою біорепарації можна відновити необхідний обсяг гіалуронової кислоти і запустити природні процеси внутрішньої регенерації шкірних покривів.

Контурна пластика

Безпечна та швидка корекція вікових змін, яка дозволяє вдосконалити форму обличчя, додаючи об’єму в необхідних зонах. Для цього використовуються спеціальні ін'єкційні препарати – філлери (від англійського слова «filler» – наповнювач).

Ботулінотерапія

Процедура ін'єкційного введення токсину ботулізму (ботулотоксину) типу А, який розслабляє м'язи, розгладжуючи таким чином зморшки. Нових зморшок в зоні введення препарату в період його дії не з'являється.

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Майстер проводить консультацію та діагностику шкіри, для того, щоб побачити забрудненість шкіри, виявити зволоженість шкіри та підібрати той вид ін’єкцій, який необхідний для вирішення твоїх питань

ЯК ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРИ

Процедура ін’єкції проводиться косметологом з медичним дипломом, за допомогою одноразових голок та шприців, які утилізуються після процедури.

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Процедура мезотерапії та біоревіталізації – це процедура направлена на глибоке відновлення шкіри та красу твого обличчя

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Чи небезпечна процедура біоревіталізаї та мезотерапії?

Процедура абсолютно безпечна, в тому випадку якщо ти на етапі консультації даси відповідь спеціалісту на всі запитання стосовно стану свого здоров’я.

Маєш питання?

Пиши адміністратору в чат