+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

вії

Процедури для вій

Процедури для вій допоможуть зробити очі виразними без постійного використання туші. В студії краси Yellow представлені такі процедури для краси вій: ламінування Vivienne, ботокс Vivienne, які роблять вії товщими, підкрученими та профарбованими. Такі процедури необхідно проводити раз у 3-4 тижні для накопичувального ефекту. Ідеально підходять перед відпусткою на морі.

до

після

Процедури для вій:

Фарбування вій

150грн.

Ламінування вій LVL

Процедури для об'ємного та розкішного вигляду вій, після якої ти забудеш про використання туші

900грн.

Ламінування вій + ботокс

1200грн.

ЯКІ Є ВИДИ
ПРОЦЕДУР ДЛЯ вій?

Ламінування вій

лікувальна процедура класу «люкс» для натуральних вій, яка робить їх міцнішими, товщими, довшими на 30%, додає здоровий блиск, насичений колір і кокетливий вигин. Вії виглядають акуратно і природно, процедура ламінування вигідно підкреслює їх достоїнства і легко коригує недоліки. За рахунок мінералів, які входять до складу, вії товстішають і візуально здаються густішими. Робота виконується матеріалами високої якості, фірми «LVL». Ефект процедури тримається до 2 місяців. Виконання процедури займає від 1 до 1,5 години. Для накопичувального ефекту рекомендують повторювати процедуру раз у 1,5 місяці.

Ботокс для вій Lash Botox

це процедура для роботи з натуральними віями, націлена на збільшення обсягу на 40% і потовщення кожної війки. Послуга являє собою додаткову процедуру до ламінування вій LVL. Дія ботоксу для вій націлена на заповнення зруйнованих частин волосини, відновлення природної структури і глибоке зволоження волоска.

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Майстер проводить консультацію, детально розказує, якого ефекту можна досягнути при процедурі ламінування та ботоксу вій

ЯК ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРИ

Перший етап – підготовчий, він включає видалення макіяжу, знежирення війок, нанесення на шкіру повік пом’якшувального захисного складу.
На нижню повіку спеціаліст наклеїть силіконову стрічку, а на верхню – широку силіконову накладку. Може використовуватися валик, який дозволить підкрутити вії, створивши їх природний вигин.

Другий етап: наноситься особлива сироватка, яка грає роль основи і готує структуру волосків до наступних етапів.

Третій етап: потім майстер проведе фарбування, тобто завдасть пігмент обраного клієнтом відтінку.

Четвертий етап: це найважливіший етап нанесення кератину на вії. Кератин покриває вії та утворює на них плівку

Для ще більшого ефекту можна використати п’ятий етап: нанесення сироватки ботоксу на вії для ще більшого ефекту

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Вії виглядатимуть так, наче нафарбовані тушю

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Що потрібно робити після ламінування вій?

Після ламінування вій необхідно 24 години не мочити вії для кінцевого результату. Через добу можна вмити очі та насолоджуватись шикарним ефектом від ламінування та ботоксу вій

Маєш питання?

Пиши адміністратору в чат