+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

Волосся

Фарбування

В студії краси Yellow представлені різні види фарбування, які колорист підбере для тебе, враховуючи твої побажання та кольоротип твоєї зовнішності.
В колористиці ми працюємо з такими брендами як Davines та Napura, що зарекомендували себе як фарбники, які зберігають якість волосся та створюють бажаний відтінок на волоссі.

до

після

Фарбування волосся:

Види фарбувань

Тон в тон

однотонне фарбування

від 1000грн.

Блонд і тон

висвітлення окремих прядок за допомогою пудри і тонування фарбою

від 1800грн.

Складне фарбування

омбре/шатуш/балаяж

від 2500грн.

З блонду в темний

відновлення кольору за допомогою пігментів та тонування

від 2500грн.

Виведення чорного

вихід з дуже темного волосся на декілька тонів світліше

від 3500грн.

Hair color- фарбування волосся

On protection

500грн.

ЯКІ Є ВИДИ
ФАРБУВАНЬ?

Однотонне фарбування

Використовують аміачну, безаміачну та органічну фарбу. Аміачна фарба дає стійкість кольору, підходить для сивого волосся, цією фарбою можна досягнути красивого рівномірного блонду. Безаміачна фарба на основі крему є гіпоалергенною, щадящою, її використовують як для фарбування волосся, так для легкого тонування. Органічна фарба містить у собі більше 60% масел та за виглядом нагадує гель, ідеально справляється і з сивим волоссям, і з фарбуванням блондинок, і з тонуванням.

Креативне фарбування

До креативних фарбуань відносять такі вже відомі техніки як шатуш, омбре, сомбре, колорування, балаяж. Ці фарбування виконуються у два етапи – висвітлення волосся за допомогою спеціальних технік розтяжки, та тонування висвітленого волосся. Майстри студії краси Yellow рекомендують застосовувати ці техніки на натуральному волоссі.

Перехід з темного у світліший і перехід з світлого в темний

Дані види фарбування виконуються за допомогою спеціальних технік фарбування таких як: декапаж, зняття пігменту та відновлення пігменту. Такі фарбування перш за все потребують детальної консультації з колористом, визначення кількості візитів, за які можна досягнути бажаного результату та правильного підбору косметичних засобів. Головне – це зберегти структуру твого волосся під час такого фарбування.

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Майстер проводить консультацію, ви разом обираєте той вид фарбування, який підійде саме тобі

СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО фарбування

Перед процедурою фарбування майстер нанеса захисну олійку на шкіру, щоб не залишалось слідів від фарби, використає фарбу відповідно до побажань. Після фарбування змиє фарбу шампунем по типу волосся, використає екпрес-догляд та виконає укладку

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Вдале фарбування – це коли корінь рівномірно зафарбований, коли чистий відтінок, коли волосся блискуче та якісне. У нас ти отримаєш саме такий результат

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Як підібрати колір?

Кожен майстер проходить навчання не тільки по фарбуванню, а й по визначенню кольоротипу, тому, якщо ти не знаєш, який колір обрати, майстер завжди допоможе і підкаже, який відтінок пасуватиме саме тобі