+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

шкіра

Депіляція

Шугаринг / лазерна епіляція

Гладенька шкіра у будь-яку пору року - це реальність. Ти можеш обрати зручний для себе спосіб видалення небажаного волосся: або шугаринг, або депіляцію воском, або лазерну епіляцію. Головне, щоб ти завжди відчувала себе красивою та неперевершеною

до

після

Воскова депіляція:

No more hair- воскова депіляція

Руки

250грн.

Пахви

200грн.

Вусики

100грн.

Бікіні класичне

300грн.

Бікіні глибоке

450грн.

Ноги до колін

450грн.

Ноги повністю

600грн.

Шугаринг:

No more hair- шугаринг

Руки

300грн.

Пахви

300грн.

Бікіні класичне

450грн.

Бікіні глибоке

600грн.

Ноги до колін

600грн.

Ноги повністю

800грн.

Лазерна епіляція жінки:

Пахви

300грн.

Бікіні класичне

500грн.

Бікіні глибоке

650грн.

Ноги до колін

750грн.

Ноги вище колін

750грн.

Ноги повністю

1350грн.

Лице

650грн.

Верхня губа

160грн.

Руки повністю

900грн.

Спина половина

500грн.

Спина повністю

850грн.

Лазерна епіляція чоловіки:

Пахви

350грн.

Ноги до колін

850грн.

Ноги вище колін

850грн.

Ноги повністю

1600грн.

Лице

750грн.

Верхня губа

160грн.

Руки повністю

1000грн.

Спина половина

550грн.

Спина повністю

950грн.

ЯКІ Є ВИДИ
ДЕПІЛЯЦІЇ В YELLOW?

Воскова депіляція

Процедура, яка виконується гарячим воском та одноразовими тканинними полосками на волосках довжиною до 1 сантиметра. Процедура допомагає позбутись небажаного волосся, яке починає відростати через 2-3 тижні.

Шугаринг або цукрова депіляція

Один із видів депіляції, виконується за допомогою невеликої кульки цукрової пасти. Даний метод кращий тим, що депіляція проводиться холодною цукровою пастою, що майже не залишає подразнень на шкірі навідміну від воскової депіляції. Процедура допомагає позбутись небажаного волосся, яке починає відростати через 2-3 тижні.

Лазерна епіляція

Це метод епіляції, який виконується діодним лазером Vikini і допомагає позбутись небажаного волосся назавжди. Спеціалісти рекомендують пройти від 8 процедур для найкращого результату, а також раз в рік проходити профілактичну процедуру для підтримання результату.

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Спеціаліст проводить консультацію та згідно показань пропонує та підбирає ті види депіляції, які підійдуть саме тобі

ЯК ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРИ

Воскова депіляція та шугаринг – починаються з знежирення та очищення шкіри, проводяться одноразовими матеріалами у рукавичках. Лазерна епіляція – проводиться апаратом, перед процедурою за бажанням можна нанести крем-анестетик на найчутливіші зони (пахви, бікіні), та ми запевняємо, що процедура пройде комфортно, адже спеціалісти завжди запитують про твоє самопочуття під час процедури.

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Гладенька шкіра – круглий рік

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Який метод краще обрати: воскова депіляція, шугаринг чи лазерна епіляція?

Кожна дівчина обирає для себе свій вид депіляції відповідно до індивідуальних показників і бажаного результату. Воскова депіляція та шугаринг – дають миттєвий результат, та не позбавляють волосся назавжди. Лазерна епіляція не дає миттєвого результату, та позбавляє від волосся через певну кількість процедур.

Чи не почне відростати волосся
після курсу лазерної епіляції?

Після курсу процедур лазерної епіляції видаляється від 80 до 90 % волосся. Для видалення волосся назавжди необхідно робити підтримуючі процедури раз в 1-2 роки. Бувають випадки неповного видалення волосся, пов’язані з такими фізіологічними особливостями організму людини як: порушення гормонального фону, спадкові захворювання, генетична схильність, гірсутизм, прийом деяких гормональних препаратів, вагітність та лактація, та навіть в таких випадках волосяний покрив значно зменшується, волосся освітляється та стоншується, сповільнюється ріст волосся.