+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

обличчя

Чистка обличчя

Чистка обличчя є найпопулярнішою серед косметологічних процедур. Під час процедури відбувається очищення шкірного покрову від накопиченого в порах бруду, жиру, камедонів та ороговілих клітин.
Після процедури шкіра краще "дихає", щр значно зменшує кількість чорних точок та запальних процесів. Шкіра виглядає свіжою, молодою та привабливою.

до

після

Догляди за обличчям:

Чистка обличчя

Ультразвукова чистка

Майстер/ТОП майстер

500/650грн.

Майстер/ТОП майстер

Чистка на кометиці Clarena

Майстер/ТОП майстер

650/800грн.

Майстер/ТОП майстер

Чистка на кометиці SkeynDor

Майстер/ТОП майстер

850/1000грн.

Майстер/ТОП майстер

Ферментна чистка на Danne

Майстер/ТОП майстер

1200/1400грн.

Майстер/ТОП майстер

ЯКІ Є ВИДИ
ЧИСТОК або ДОГЛЯДІВ
ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ?

Ультразвукова чистка

чистка, яка проводиться за допомогою ультразвукового апарату, очищує поверхнево, не заторкуючи глибокі пори, та запальні елементи. Підійде для делікатної шкіри, не схильної до утворення вугрів та акне. Виконується у такі етапи: вмивання, тонізація, чистка ультразвуковим апаратом, нанесення маски і крему.

Комбінована чистка

дана чистка виконується як підтримуюча процедура для очищення обличчя, так і як процедура для лікування акне та вугрової хвороби. Виконується у такі етапи: вмивання, тонізація, пілінг з AHA кислотами, або без нього, нанесення гелю для відкриття пор, чистка обличчя лопаткою, нанесення маски для закриття пор, нанесення крему.

Ферментна чистка

це така ж чистка, як комбінована, єдине, що у цю чистку входить активний пілінг та ферментна маска, яка дає миттєву підтяжку обличчя, запускає всі обмінні процеси в лімфі. Підходить як для молодої, так для вікової шкіри.

Як проходить процедура

ТВІЙ ПРИХІД

Ти приходиш в студію краси Yellow. П’єш ароматну каву чи чай та насолоджуєшся тим, що влітку тут прохолодно, а взимку тут тепло.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Майстер проводить консультацію та діагностику шкіри, для того, щоб побачити забрудненість шкіри, виявити зволоженість шкіри та підібрати правильну чистку чи догляд

ПРОВЕДЕННЯ ЧИСТКИ

Чистка відбувається на таких видах косметики Danne Montague King (цією косметикою користується королева Британії), на іспанській косметиці SkeynDor, на американській косметиці Biotherapeutic із застосуванням мікротокового апарату BT-Gear – а вибрати чистку тобі допоможе косметолог.

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Чисте і сяюче обличчя вимагає меншої кількості тональних кремів та маскуючих засобів

до

після

ЗАПИТАННЯ?

Скільки часу після чистки сходить почервоніння?

Почервоніння після чистки – це реакція організму на видалення акне та вугрів. Після чистки косметолог обов’язково нанесе заспокійливу маску, яка має антисептичний та заспокійливий ефект. Через декілька годин після чистки почервоніння зійде.