Будувати нове житло, безумовно, важлива і відповідальна справа. Однак це далеко не єдине завдання для повноцінної і комфортного життя. Для того щоб пропонувати для кожного з вас перспективне майбутнє з розвиненою інфраструктурою необхідно сформувати продуману концепцію і слідувати її головним принципам.
5 листопада 2016 року в історії компанії Европейське місто відбулася знаменна подія – народження холдингу і бренду SAVO bross invest!
Саме завдяки наполегливій праці і залученості в процес створення та будівництва житлового комплексу сьогодні інфраструктура Европейського міста – це студія краси, фітнес-центр, сімейна стоматологія, аптека, ресторан і це тільки початок! Крім того, територія всього комплексу має власну цілодобову охоронну та сервісну службу, будівельний і архітектурний відділ.
Через 5 цікавих років ми створили не просто житловий комплекс, а повноцінний багатофункціональний холдинг з безліччю підструктур.
SAVO bross invest – це не просто бренд – це складний механізм, що включає в себе професійний штат, стандарти, правила і принципи. Це знак якості на вищому рівні!
Офіційна презентація бренду відбулася в дружній атмосфері, де були присутні усі співробітники компанії, був представлений бренд і всі стандарти високого рівня, яким відтепер і назавжди дотримується кожен підрозділ компанії.
Попереду багато цілей і завдань і ми впевнено виступаємо їм на зустріч в особі бренду SAVO bross invest!