+38 (096) 006-00-99

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 21:00

якість

Yellow це - якість.

Кредо команди студії краси Yellow – відповідати за якість наданої послуги. Саме тому ми надаємо гарантію на наші послуги. Ти можеш завжди звернутись на рецепцію студії та залишити відгук про неякісно надану послугу і твоє питання обов’язково вирішать.

Ми працюємо тільки з сертифікованою косметикою, яку купуємо в офіційних представників. Наші майстри мають великий досвід роботи, регулярно навчаються та підвищують свій рівень знань та вмінь для того, щоб втілити усі твої побажання в реальність.

Настрій

Yellow це - настрій.

Погодься, укладка може змінити твій день на краще. Тому за чудовим настроєм іноді достатньо прийти в салон та щось поміняти, можна і не кардинально, а просто підрізати кінці волосся, і ти відчуєш легкість, гарний настрій, натхнення. Тут всі працівники для того, щоб зробити твій візит незабутнім. Тут все для того, щоб ти могла релакснути під час послуги.

Сім’я

Yellow - це сім'я.

В сім'ї завжди панує розуміння і гармонія. Така сім'я піклується про всіх своїх рідних. Саме цьому наші адміністратори обов'язково нагадають тобі про візит за день зручним для тебе способом, зателефонують після послуги, щоб дізнатися чи все тобі сподобалося, подарують приємну послугу, якщо раптом ти очікуєш довше 5 хвилин. А якщо щось було не так - ми обов'язково запросимо тебе на повторну безкоштовну процедуру, щоб ти неодмінно залишилася задоволена результатом!

Друзі

Yellow - це друзі.

За стільки часу нашої з тобою дружби ми навчилися вгадувати чим здивувати тебе сьогодні і як зробити кожен твій день надзвичайним за допомогою зачіски або зміни форми брів. Ми виберемо для тебе тільки найкращі послуги. Ми зробимо так, щоб ти посміхнулась.

Довіра

Yellow - це довіра.

Ти довіряєш нам найцінніше - свою красу і своє здоров'я. А ми у свою чергу зробимо все, щоб виправдати твої очікування та втілити твої побажання в життя!

Безпека

Yellow - це безпека.

Найважливіша складова нашої роботи та наш головний принцип, у якому ми не йдем на компроміси – безпека у всіх процесах, які відбуваються в салоні. Зранку технічний персонал прибирає салон згідно всіх санітарних норм та підтримує чистоту протягом дня. В роботі використовуються лише сертифіковані матеріали та косметика. Всі манікюрні та косметологічні інструменти проходять дезінфекцію, стерилізацію та зберігаються простерилізованими протягом дня, майстри відкривають стерильний інструмент безпосередньо перед клієнтом, на упаковці є індикатор стерильності і ти завжди можеш перевірити стерильність інструмента на упаковці. Перукарські щітки та гребінці промиваються та замочуються в спеціальному дезрозчині. В нашій студії дбають про твою безпеку.

Yellow

Yellow це місце, де тобі завжди раді! Не важливо: завітала ти до нас на послугу або проходила повз і вирішила зайти поговорити та випити чашку кави. Ми завжди будемо раді бачити тебе в нас.

Yellow – це не колір. Yellow – це дім.